Rámovací profily

Al profil
Hliníkové profily jsou eloxu lesklém a matném nebo v lesklém laku barvy bílé, světle šedé, tm. šedé, modré, vínové, hnědé, zelené, žluté a černé.
Použití je v interiérech, reklamě, společenských prostor a výstavnictví.

 


 


Zaklapávací rám

Úzký hliníkový profil 18 mm je vhodný k adjustaci grafiky, fotografií, jídelních lístků, map a podobně. Jeho provedení může být s ostrými, popřípadě s vloženými rohy. Provedení je elox nebo v barvě.
Standardní profil 30 mm je používaný k výrobě rámů a stojanů určených pro použití v reklamě, interiérech obchodních a společenských prostor, exteriérech a výstavnictví.
Tabule s těmito rámy jsou v tomto základním provedení: podkladová deska je pozink plech nebo plast, krycí čirá nebo antireflexní fólie.Zaklapávací lišta
Je zhotovena z PVC materiálu, umožňuje rychlou a snadnou výměnu plakátu. Lištu je možné opatřit závěsnými očky a u šíře 36 mm koncovkou. Šíře lišty 18 mm je vhodná pro papíry do tloušťky 1 mm a šíře lišty 36 mm do tloušťky 2 mm.

PVC profily
Profily jsou vhodné na konečnou úpravu sendvičových a komůrkových desek. Oboustranné profily poslouží i ke spojení více kusů desek do jednoduchých sestav, dělících stěn nebo reklamních totemů.
Nabídka barev podle tvaru je: bílá, modrá, šedá, černá, červená, žlutá, zelená